Pływanie jest dla nas pasją od wielu lat – uważamy, że nauczyciel pływania musi charakteryzować się entuzjazmem w stosunku do swojej pracy. W przeciwnym razie satysfakcja żadnej ze stron nie będzie stuprocentowa. Decydując się na naszą szkołę pływania możecie mieć Państwo pewność, że będziecie współpracować nie tylko z osobami, które kochają pływanie, ale także są w tej dziedzinie profesjonalistami. Pływamy od dziecka, posiadamy wszelkie istotne certyfikaty, cały czas uczestniczymy w kursach dodatkowych i podchodzimy do wykonywanych zadań odpowiedzialnie.
Jako nauczycieli pływania charakteryzuje nas nie tylko odpowiednie podejście do samej nauki pływania, ale i do kursantów. Wybierając szkołę pływania większość ludzi bierze pod uwagę nie tylko ceny, ale także kadrę nauczycielską. Jeśli sie czegoś nie umie i dopiero planuje rozpoczęcie nauki bardzo istotne jest poczucie bezpieczeństwa. Wielu ludzi po prostu wstydzi się – mając tego świadomość robimy wszystko co w naszej mocy, abyście czuli się Państwo komfortowo. Nie ma dla nas znaczenia wiek – każdego traktujemy tak samo, każdy ma równe szanse.

Wszystkie zajęcia z pływania prowadzimy na krakowskich basenach – przede wszystkim na YMCA, AGH, UEK, UP. Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, oferując także możliwość odbycia zajęć na wskazanym przez siebie basenie. W tym celu niezbędny jest jednak uprzedni kontakt i sprawdzenie, czy dostępne są miejsca i tory ćwiczeniowe.

Zapisy telefoniczne i poprzez e-mail

Telefon: +48 530 780 080 / adres e-mail: biuro@mastersswimming.pl